Дощовики з характером.
Стильні дощовики для подорожі та прогулянок містом
Філософія

Життя не повинне
зупинятися коли починається дощ
Наша команда творчих та креативних людей поєднали практичність, стиль та індивідуальність у кожному дощовику.
Дощовики
Назад до товарів
Сумки
Назад до товарів
Відгуки наших клієнтів
Катюшка Агеева
Лидер-консультант в NSP, психолог
Люди! Берите, не пожалеете👍
Покупала без скидки но ни капельки об этом не жалею! Очень аккуратно сделана надпись, качественная строчка и материал и менеджеры очень внимательны к клиенту!
До сих пор эта вещь радует меня 😊
Вероника Хотянова
Дизайнер
Добрый день! Все подошло отлично, только я теперь глуховата на одно ухо, так как подруга громко была довольная вашим дождевиком :)
Ростислав Гурський
Архитектор
Дощовик прийшов, все супер! Дуже дякую. Друзі вже задовбали питанням "де взяв?", "де купити" )))
Як придбати?
1
Перейти у каталог
Скоро з'являться дитячі моделі.
2
Обрати модель
Наші менеджери завжди можуть проконсультувати вас у мессенджері.
3
Відправити заявку
Заповніть всі дані та оплачуйте своє замовлення online.
Ми у Instagram
Наші корпоративні клієнти
Презентація для корпоративного пошиву
+38 063 072 0121
drydope.store@gmail.com
Київ, Україна
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Введіть дані
Ваше імя та прізвище
Ваш телефон
Оплата та доставка
Адреса доставки Новою Поштою
Payment method
Натискаючи кнопку "Відправити" ви даєте дозвіл на обробку ваших даних згідно Політики конфіденційності
Договір оферти
Умови купівлі-продажу

Після здійснення оплати Покупцем, між Сторонами вважається укладений договір купівлі-продажу шляхом прийняття замовлення до виконання, при цьому, суттєвими умовами даного договору є вартість товару, умови доставки, оплати та дані умови, що прийняті Покупцем у момент оплати товару.


Ціни і наявність товару:

Продавець веде електронний облік товарів на сайті http://drydope.com/ та має право змінювати інформацію на сайті http://drydope.com/, опис товарів, ціни тощо в будь-який час без додаткових попереджень третіх осіб, Покупців. При цьому, після здійснення замовлення та оплати товару Покупцем, Продавець не має право застосовувати зміни до такого товару для конкретного Покупця щодо купленого товару.


Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня купівлі. Обмін товару належної якості провадиться, якщо він не використовувався і якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром.


Якщо на момент обміну аналогічного товару немає у продажу, споживач має право або придбати будь-які інші товари з наявного асортименту з відповідним перерахуванням вартості, або розірвати договір та одержати назад гроші у розмірі вартості повернутого товару, або здійснити обмін товару на аналогічний при першому ж надходженні відповідного товару в продаж. Продавець зобов'язаний у день надходження товару в продаж повідомити про це споживача, який вимагає обміну товару (відповідно до ст.9 ЗУ «Про захист прав споживачів».


Повернення на території України можливе шляхом відправки товарів на адресу Перевізника (Нова пошта): м. Київ, відділення номер 252. Отримувач: ФОП Руденко В.І.


Продавець залишає за собою право відмовити у купівлі та доставці товару в разі не повної інформації залишеної Покупцем при заповненні форми купівлі товару.


Ціни на сайті http://drydope.com/ вказані в національній валюті України.


Вартість доставки оплачується Покупцем окремо згідно із тарифами служби доставки.


При наявності ситуацій, що не визначені умовами на сайті, сторони їх узгоджують окремо відповідно до чинного законодавства України.


Дизайн товару та сайту http://drydope.com/, наповнення сайту http://drydope.com/ є об'єктами інтелектуальної власності, що належать Продавцю. Будь-яке використання зазначених об'єктів інтелектуальної власності без згоди Продавця є незаконним, що тягне за собою відповідальність відповідно до чинного законодавства України.

Доставка та оплата
Доставка

Доставка по Україні здійснюється за допомогою ТОВ «Нова Пошта».

Продавець надає товар перевізнику (Нова пошта,) протягом двох робочих днів з дня отримання оплати.

Термін доставки перевізником (Нова пошта), зазвичай, по Україні становить від 1 до 3 робочих днів по Україні.

Продавець не несе відповідальності за порушення строків доставки та/або втрати товару з вини перевізника (Нова пошта). Претензії щодо порушення строків доставки, втрати та/або псування товару, заявляються Покупцем безпосередньо до перевізника (Нова пошта).

Оплата доставки здійснюється оплачується Покупцем окремо згідно із тарифами служби доставки.

Оплата

Покупець здійснює оплату вартості товару платіжною карткою (VISA або Master Card) онлайн, у тому числі здійснює сплату комісії відповідно до тарифів платіжної системи.

За збереження та захист даних платіжної картки несе відповідальність банк. Оплата в безготівковій формі вважається здійсненою в момент отримання Продавцем коштів у розмірі ціни товару на банківський рахунок Продавця.

Повернення коштів у встановлених випадках здійснюється Продавцем на картку, з якої була отримана оплата. Гроші зазвичай зараховуються протягом 3 банківських днів, якщо інші умови не визначені банком одержувача.

Made on
Tilda